Logo
Jedzonko na telefon, tel. 609 990 169
Makagigi Opole, ul. Grota Roweckiego 16, tel. 77 500 00 13, 609 990 169
Makagigi Opole, pl. Piłsudskiego 10, tel. 533 308 665, 609 990 169
 

Jedzonko na telefon - MAKAGIGI


Powiększenie
Powiększenie

Jesteśmy firmą z przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Naszą domeną są domowe obiady, które przyrządzamy z myślą "smacznie jak u mamy!", pyszne i zdrowe sałatki oraz kanapki, a także dania z ryżem i makaronem.


Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu poszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż z dowozem na terenie Opola, a także możliwość wykupienia obiadów abonamentowych z odbiorem w lokalu lub dostawą o umówionej porze pod wskazany adres.

W naszych lokalach pod szyldem "Makagigi" zjecie Państwo także pyszne naleśniki i ręcznie lepione pierogi. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji pierogów pozwala nam pochwalić się ich wysoką jakością. Ręczna produkcja sprawia, że nasze ciasto jest delikatne, a farsz zawsze pyszny. Tym właśnie sposobem zyskaliśmy wielu smakoszy, którzy pozostali nam wierni od pierwszego pieroga. W ofercie znajdują się także sycące zupy i zestawy obiadowe dla każdego.

Specjalizujemy się także w obsłudze imprez okolicznościowych, szkoleń, pikników, konferencji oraz eventów dla firmy i osób prywatnych. Jeśli organizujesz imprezę, a nie chcesz przejmować się gotowaniem, zadzwoń!